KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956516

nr 1395 6516

Ulf Ã…lund

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, Signerad. Flicka, Olja på duk, 41x34cm, yttermått inklusive ram: 60x52cm

Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 3 maj 2021
kl 18:41:49

3/5 14:13:26 1      350 kr
3/5 17:40:38 2      Vinnande bud

Ulf Ã…lund

Läs mer om Ulf Ã…lund